Strony

poniedziałek, 24 sierpnia 2015

TOP FOR DOG 2015 - Adresówka SafePet


Adresówki SafePet


Czyli drugi z produktów, który trafił w nasze ręce (no i Liczmanka ząbki, ale o tym kawałek dalej) w ramach testów do konkursu Top for Dog! Od producenta dostałyśmy 2 sztuki - jeden dla Bru, drugi dla Li :) Tak więc obie moje suki dorobiły się swoich własnych ... dowodów osobistych ;)Do testów adresówki SafePet przystąpiłam bardzo chętnie, byłam bardzo ciekawa jak w rzeczywistości będzie sprawował się ten produkt oraz znając moje psy i ich tryb życia wiedziałam, że zafundują mu testy w wersji hard. 

Od razu muszę chyba zaznaczyć, że psi dowód osobisty nie urzeka mnie tym jak wygląda na psie - pomysł bardzo ciekawy i oryginalny, ale jednak mimo wszystko nie jestem przekonana do widoku psa biegającego z dyndającym naprawdę sporym dowodem osobistym przy obróżce. Oczywiście jest to moje prywatne odczucie, każdemu może podobać się co innego ;)


Natomiast są inne aspekty za które muszę bardzo pochwalić producenta adresówki SafePet! 

Kreator adresówek na stronie pozwalający na stworzenie swojemu psu jego własnego dowodu osobistego jest naprawdę bardzo prosty, intuicyjny i jego obsługa nie powinna nikomu sprawić żadnej trudności. Na każdym etapie tworzenia naszej adresówki widzimy z boku jej wizualizację, możemy na bieżąco ocenić czy to co powstaje nam się podoba czy chcemy jednak wprowadzić jakieś zmiany. Bardzo duży plus za formę i działanie tego programu!

źródło: www.safepet.eu

foto: www.safepet.eu

Cena jednej adresówki SafePet to 24.99zł. 
Dość wysoka, prawda? Ale tu pojawia się bardzo istotna informacja! Ta cena nie obejmuje zakupu 'tylko' adresówki. Wraz z zakupem produktu firmy SafePet uzyskujemy również bezpłatny wpis do międzynarodowej bazy oznakowanych psów oraz dostęp do programu automatycznie generującego nam ogłoszenia, gotowe do rozwieszenie i rozpoczęcia poszukiwań w przypadku zaginięcia naszego ukochanego psa. Całkiem sporo funkcji w cenie adresówki ;)


Natomiast wracając już do samego wykonania adresówki - jest ono bardzo porządne, biorąc ją do ręki widać, że została zaplanowana i wyprodukowana z dbałością o każdy szczegół, od razu odnosi się wrażenie, że kupiło się produkt dobrej jakości. I nie zawiodłam się :) Moje psy należą do tych, które pływają w jeziorze, tarzają się w błocie, szaleńczo ganiają po krzakach - jednym słowem: nie oszczędzają zbytnio swoich adresówek. I te testy adresówki SafePet przeszły doskonale - nie popękały, nie połamały się, nie pordzewiały, nie wyblakły i nie porysowały się. No i przede wszystkim - nie zostały gdzieś w krzakach ;)

Stan adresówki SafePet po kilku miesiącach użytkowania przez Amberkę.Jedna z nich poległa natomiast w innych okolicznościach. Adresówki są u nas zwykle towarem mocno deficytowym. A wszystko przez działalność łaciatego borderka, który od pierwszych chwil w moim domu likwiduje wszystko co dynda jej przy obróżce. Swojego pierwszego dowodu osobistego postanowiła nie traktować ulgowo i musiał tak jak jego poprzedniczki zmierzyć się z jej ząbkami ... tak jak wszystkie poprzednie identyfikatory niestety nie wyszedł z tego zwycięsko.

Stan adresówki SafePet po spotkaniu z ząbkami Liczmanka.
 
Tester adresówek - level hard ;)W serii adresówek, którą dostałam do testów były jeszcze pewne niedociągnięcia. Uciekając moim zdaniem trochę za bardzo w dokładną stylizację adresówki SafePet na prawdziwy ludzki dowód osobisty producent umieścił na niej takie informacje jak wzrost, waga czy kolor oczu. Moim zdaniem rzecz kompletnie niepotrzebna i marnowanie cennego miejsca. No i rozmiar adresówki - jedyny dostępny wtedy rozmiar 5,4cm x 2,9cm, który otrzymały moje suczki, jest dla małych i średnich psów zdecydowanie zbyt duży i przy ich obróżkach wyglądał po prostu źle.

Porównanie wielkości adresówki SafePet do popularnego klikera firmy Karlie.

Porównanie wielkości adresówki SafePet do naszej poprzedniej adresówki.

Ale tutaj duży plus dla firmy, gdyż pierwsze komentarze od testerów wywołały natychmiastową reakcje i modyfikacje (i co za tym poszło moim zdaniem znacznym ulepszenie) swojej oferty. Do sprzedaży został wprowadzony mniejszy rozmiar adresówki - 4,1cm x 2,4cm - dedykowany drobniejszym psiakom. Modyfikacji uległy również informacje zamieszczane na adresówce - teraz mamy do dyspozycji miejsce na informacje dodatkowe, które możemy dostosować do naszych indywidualnych potrzeb zamieszczając tam informację o chorobach psa, przyjmowanych lekach czy wpisując nasz adres lub numer mikrochip naszego psa.


Nowa, zmodyfikowana wersja adresówki SafePet.
fot: www.safepet.eu

Podsumowując :) Po wprowadzonych przez producenta zmianach uważam adresówkę SafePet za naprawdę godny zainteresowania produkt. Ciekawy wizualnie, bardzo starannie wykonany, dający możliwość dostosowania adresówki do własnych specyficznych potrzeb oraz - co dla mnie w adresówce jest najważniejsze - zaskakująco wytrzymały na codziennie, standardowe użytkowanie :) Więc jeśli tylko komuś taka forma adresówki się po prostu podoba to sprawiając swojemu psu dowód osobisty firmy SafePet nie powinien być zawiedziony ;)Ważne linki!

Adresówki oraz inne produkty firmy SafePet znajdziecie na stronie: www.safepet.eu :)


Więcej o konkursie Top for Dog 2015 dowiecie się odwiedzając stronę: http://www.topfordog.pl/

:

1 komentarz:

  1. Właśnie wielkość tej adresówki i brak możliwości dodawania istotnych informacji nie przekonał mnie do tego produktu. Teraz jednak myślę, że to całkiem ciekawy...gadżet ;)

    OdpowiedzUsuń